Strona główna/Aktualności/Placówka Wsparcia Dziennego „Planeta Saturn” w Czeladzi

Placówka Wsparcia Dziennego „Planeta Saturn” w Czeladzi

9 Czerwca 2023

Placówka Wsparcia Dziennego „Planeta Saturn” w Czeladzi

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi informuje, że prowadzi nabór dzieci i młodzieży do Placówki Wsparcia Dziennego „Planeta Saturn”.
Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej informacji i kierowanie na zajęcia uczniów w szczególności z rodzin mających trudności w spełnianiu funkcji opiekuńczo-wychowawczych oraz wszystkich chętnych.
Placówka Wsparcia Dziennego świadczy bezpłatne wsparcie dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 roku życia w formie opiekuńczej poprzez opiekę i wychowanie, pomoc w nauce, organizację czasu wolnego, zabawę i zajęcia sportowe oraz rozwój zainteresowań w ramach świetlicy środowiskowej.
Placówka czynna jest pięć dni w tygodniu w godzinach 13:00 - 17:00. Podczas zajęć dzieci otrzymują podwieczorek.
Wszelkie informacje dotyczące Placówki Wsparcia Dziennego „Planeta Saturn” mogą Państwo uzyskać:
- w siedzibie placówki: ul. Biedermanna 2, 41-250 Czeladź
- pod numerem telefonu: 534-275-076