1 Grudnia 2023

Pragniemy serdecznie podziękować naszej wspaniałej Radzie Rodziców, która w całości sfinansowała zakup głośników estradowych. Nowe nagłośnienie umożliwi nam organizację różnego rodzaju akademii, dyskotek czy eventów. Dziękujemy również za zakup spódniczek, które nasze uczennice wykorzystają podczas swoich występów na scenie szkolnej i może nie tylko szkolnej... :)
Drodzy Rodzice to dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu możemy realizować różnego rodzaju projekty, które (co najważniejsze) wywołują uśmiech na twarzach "naszych" dzieci.
Serdecznie dziękujemy Pani Dagmarze Motyce oraz Pani Paulinie i Panu Rafałowi Zalewskim za poświęcony czas, zaangażowanie i pomoc w poszukiwaniu jak najlepszych ofert zakupu :)
Dziękujemy!