Strona główna/Aktualności/Pomagamy Adelce chorej na SMA

Pomagamy Adelce chorej na SMA

6 Października 2021

Chcemy pomóc Adelce chorej na SMA, zapraszamy do zbiórki firany, koce, ubrania, tekstylia, buty.

Prosimy o przyniesienie czystych, nadających się do użycia: ubrań, tekstyliów, butów, firan, koców, do biblioteki szkolnej, do godz. 9.00, 11 października (poniedziałek).

Akcja będzie zakończona w naszym mieście wielkim finałem pod Honorowym Patronatem Burmistrza Zbigniewa Szaleńca w dniu 12 października w godzinach 13.00 - 17.00 - duży parking przy Rynku (ten po starym górnym targowisku), gdzie osobiście będzie odbierał worki Michał Wiśniewski wraz z organizatorami. Czeka tam też moc atrakcji dla wszystkich. Stąd też podpowiedź, że można dostarczyć worki również w dniu finału.

Akcję nakręca jak zawsze Fundacja Po Pierwsze oraz my - Czeladzkie EKO.

Ta inicjatywa jest niezwykle cenna, bowiem ma dwa cele:

• 100% dochodu trafi na leczenie chorej na SMA Adelki!
  • Dbamy o środowisko, dajemy drugie życie niepotrzebnym ubraniom, pościelom, firanom, kocom i innym tekstyliom!

Czeladzki finał ma być wyjątkowy, modelowy i rekordowy!

Razem postarajmy się, by tak było!