Strona główna/Aktualności/Spotkanie Wolontariuszy na zajęciach warsztatowych pt: (..)

Spotkanie Wolontariuszy na zajęciach warsztatowych pt: Wolontariat w naszej szkole”

28 Października 2020

23 października odbyło się spotkanie Wolontariuszy na zajęciach warsztatowych pt: Wolontariat w naszej szkole”. Nasi uczniowie obejrzeli film pt.„ Mała historia dobroczynności„ i tym samym zapoznali się z ideą i historią wolontariatu w Polsce. Wolontariusze podczas kreatywnych zajęć tworzyli wspólnie definicję wolontariatu, zastanawiali się nad korzyściami płynącymi z pomagania innym oraz cechami charakteru jakie powinien mieć wolontariusz. Uczniowie stworzyli dwa plakaty: jeden dotyczący wolontariatu, a drugi promujący akcję zbiórki na rzecz pomocy uczennicy naszej szkoły.

Opiekunowie: A. Cichoń, B. Lewosz