Witaj wiosno

23 Marca 2023

Witaj wiosno 1

21 marca powitaliśmy długo wyczekiwaną wiosnę!
Ten dzień w naszej szkole był pełen zabawy i uśmiechu. Mały Samorząd Uczniowski przygotował na tę okazję mnóstwo atrakcji. Podczas wiosennego pokazu małych talentów przedstawiciele klas 1-3 zaprezentowali swoje różnorodne talenty... był taniec, śpiew, sztuki walki, pokaz piłki nożnej, akrobatyka, gra na instrumencie, recytacja z jednoczesnym układaniem kostki Rubika, mini przedstawienie pt. "Na straganie" oraz pokaz iluzjonistyczny. Na koniec nie obyło się bez drobnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów dla każdego uczestnika show :)
Motyw wiosny pojawił się również w pracach plastycznych uczniów, które zostały przez nich przygotowane specjalnie na tę okazję. Na korytarzach królował kolor żółty i zielony, a na głowach naszych uczniów pojawiły się cudowne, wiosenne nakrycia głowy, za co młodzi kreatorzy mody wiosennej zostali nagrodzeni przez Panie Dyrektor drobnymi upominkami.
Śmiało możemy przyznać, że ten dzień był radosny i pełen wiosny :) Witaj wiosno!