Strona główna/Aktualności/Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

20 Kwietnia 2023

"Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Miło nam poinformować, że dwie drużyny z naszej szkoły wzięły udział w powiatowych rozgrywkach XXIII Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku", którego organizatorem był PZPN. Jest to największy turniej piłkarki w Europie skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych.
Dwie nasze drużyny w kategoriach: U-10 pod kierunkiem Pani Bożeny Książek oraz U-12 pod kierunkiem Pana Jakuba Pawlika dzielnie walczyły o każdy punkt na będzińskich boiskach OSIR.
Udział w Turnieju był dla nas niesamowitą przygodą i wspaniałą zabawą. Nasi młodzi piłkarze dzielnie reprezentowali naszą szkołę... dali z siebie wszystko i nieugięcie walczyli o każdy punkt. Emocji było co niemiara!
I choć nie zdobyliśmy pierwszego miejsca, które dawało awans do kolejnego etapu, to wróciliśmy dumni ze zdobytych bramek, brawurowych akcji i wygranych meczów. Brawo piłkarze :)
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Drużynom, które awansowały do kolejnego etapu!