Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do Kącika ucznia

Zapraszamy do Kącika ucznia

27 Października 2020

W październiku każdy uczeń naszej szkoły mógł zamieścić jedno zdjęcie swojego pupila w Kąciku ucznia.  Nie był to konkurs, ale Komitet Redakcyjny z klasy 8a w składzie: Emilia Wasiak, Lena Składowska i Michalina Kopeć postanowił nagrodzić dyplomami autorów sześciu zdjęć. Wybór był bardzo trudny, wszystkie Wasze zwierzaki podbiły nasze serca. Po burzliwych obradach Komitetu Redakcyjnego dyplomy otrzymują:

Maksymilian Musiał z klasy 8a za fotografię najbardziej memicznego kota;

Zuzanna Olczak z klasy 3a za fotografię niezwykłego pupila z oryginalnym zarostem na mordce;

Jakub Niedbała z klasy 8b za fotografię pupila cud urody;

Filip Winiarski  z klasy 1a  za fotografię pupila, który ma piękne duże oczy i długie białe wibrysy;

Amelia Kurzeja z klasy 3a za fotografię pupila który ma kolorową, puszystą i oryginalną sierść;

Maciej Lewosz z klasy 2b za fotografię najbardziej egzotycznego zwierzaka.

Dyplomy wręczą wychowawcy klas, a już teraz możecie obejrzeć je w Kąciku ucznia.

W piątek 30 paździenika ogłosimy temat na listopad, tym razem zgodnie z Waszymi prośbami będzie to konkurs.