Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w konkursie „W rodzinnym (..)

Zapraszamy do udziału w konkursie „W rodzinnym obiektywie - Czeladź moje miasto”.

21 Kwietnia 2022

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi ogłasza konkurs fotograficzny z okazji 760 rocznicy lokacji miasta dla uczniów klas 1-3 oraz ich rodziców „W rodzinnym obiektywie - Czeladź moje miasto”.
Każdy ma ulubione miejsca wypoczynku spacerów dokąd chętnie wybiera się z rodzicami. Zachęcamy, więc do wspólnych wycieczek podczas, których będzie można uwiecznić w obiektywie aparatu piękno naszego miasta - Czeladź.
Otwieramy szeroko oczy, wychodzimy z domów zabieramy ze sobą rodziców i poszukujemy interesujących miejsc, krajobrazów, ciekawych budowli, które można podziwiać w naszym mieście.
Aby przystąpić do konkursu, należy wykonać jedną fotografię, na której przedstawione mogą być zabytki, krajobraz czy interesujące budowle znajdujące się w naszym mieście.
Zdjęcie należy opatrzyć ciekawym tytułem (długości do 4 wersów). Tytuł może zawierać elementy żartobliwe czy rymy. Ważne, aby był ciekawy i oryginalny oraz pasował do fotografii. Dodatkowo należy określić miejsce wykonania zdjęcia.
Fotografie w formacie elektronicznym "JPG" należy przesłać do dnia 15.05.2022 r., na adres mailowy: b.ksiazek@sp3czeladz.pl lub a.paluszkiewicz@sp3.czeladz.pl
Pozostałe szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w załączonym regulaminie, w plikach do pobrania na dole tej strony.
Zachęcamy do udziału.

Kategoria: Powiązane pliki [1]