Strona główna/Aktualności/Zapraszamy do udziału w ostatnim w tym roku szkolnym (..)

Zapraszamy do udziału w ostatnim w tym roku szkolnym konkursie w "Kąciku ucznia" - "Mój Kosmos"

5 Maja 2021

21 maja - Światowy Dzień Kosmosu

W maju zachęcamy Was do zgłębiania tajemnic kosmosu. Chyba każdy z nas patrząc nocą w rozgwieżdżone niebo zastanawiał się, jakie tajemnice skrywa w sobie wszechświat? Czy ktoś zamieszkuje odległe planety? Dokąd można dojść Drogą Mleczną, a gdzie zajechać Wielkim Wozem? Czy spełnią się nasze życzenia o których pomyśleliśmy widząc spadającą gwiazdę?

Zapraszam do udziału w ostatnim w tym roku szkolnym konkursie w Kąciku ucznia.

Zadanie konkursowe
Stwórz własną mapę Kosmosu. Technika pracy dowolna. Praca może być płaska lub przestrzenna. To, co w na niej umieścisz, zależy tylko od Ciebie i Twojej nieograniczonej wyobraźni. Im więcej „kosmicznych” pomysłów - tym lepiej!

Zdjęcie pracy prześlij na adres: e.cwikiel@sp3.czeladz.pl W treści wiadomości napisz swoje imię, nazwisko i klasę. Przesłanie zdjęcia pracy oznacza zgodę na publikację. Fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły w zakładce „Kącik ucznia”. Konkurs trwa do 31 maja. Autorzy najciekawszych prac otrzymają dyplomy i upominki.

Ewa Ćwikiel