Strona główna/Aktualności/Zaproszenie do udziału konkursie „Kartka (..)

Zaproszenie do udziału konkursie „Kartka okolicznościowa 55 lat Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi”.

26 Listopada 2020

Nauczyciele zespołu „Nauka i Sport” zapraszają do udziału konkursie „Kartka okolicznościowa 55 lat Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi”. Celem Konkursu jest wyłonienie trzech najlepszych kartek okolicznościowych oraz popularyzacja 55. rocznicy powstania Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi (w obecnym budynku).

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Czeladzi, każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę konkursową. Do wykonania kartki można wykorzystać dowolny program graficzny np. Paint, Inkscape.

Konkurs trwa do dnia 20.12.2020 r. Nadesłane kartki ocenia Komisja Konkursowa według kryteriów: zrozumienie i zrealizowanie tematu, kreatywność oraz oryginalność pomysłu.

Regulamin znajdziecie w plikach do pobrania w zakładce KONKURSY