Strona główna/Aktualności/link odsyłający do prezentacji oferty: Oferta (..)

link odsyłający do prezentacji oferty: Oferta edukacyjna IX LO im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu

27 Kwietnia 2021

IX Liceum Ogólnokształcące im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu zaprasza  29 kwietnia 2021 r. do udziału w wirtualnym dniu otwartym. Osoby zainteresowane ofertą edukacyjną Liceum będą mogły wziąć udział w rozmowie na temat profili kształcenia, zajęć pozalekcyjnych, możliwości rozwoju kompetencji językowych i społecznych oraz szymborczańskiej atmosfery szkolnej. W spotkaniu wezmą udział: dyrektor IX Liceum Ogólnokształcącego im. W. Szymborskiej w Sosnowcu mgr Ewelina Stasik, nauczyciele przedmiotów realizowanych w zakresie rozszerzonym, nauczyciele przedmiotów uzupełniających i zajęć rozwijających zainteresowania i kreatywność, wychowawcy przyszłorocznych klas pierwszych oraz przede wszystkim Uczniowie i Rodzice Liceum.

reklamareklamareklamareklama

Link odsyłający do prezentacji oferty IX Liceum Ogólnokształcącego im. Wisławy Szymborskiej w Sosnowcu