Strona główna/Aktualności/wybory do Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

wybory do Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

27 Września 2024

wybory do Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

W dniu 25 września 2024 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Małego Samorządu Uczniowskiego, które poprzedzone były krótką kampanią wyborczą podczas, której kandydaci z klas drugich i trzecich mieli możliwość zaprezentować swoje pomysły w postaci kreatywnie przygotowanych plakatów wyborczych.
W wyborach udział wzięły wszystkie klasy 1-3. Na początek odbyła się indywidualna autoprezentacja każdego z kandydatów, następnie każdy uczeń z klas 1-3 mógł oddać głos na wybranego przez siebie kandydata. Emocji było co niemiara :)
Ostatecznie decyzją uczniów wyłoniliśmy Radę Małego Samorządu Uczniowskiego.

Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2024/2025 Mały Samorząd Uczniowski reprezentować będą:
Przewodnicząca - Zuzanna S. klasa III a,
I Zastępca - Julia N. klasa II b,
II Zastępca - Lena Sz. klasa II a
Członkowie:
Oliwia G. klasa III a,
Nina G. klasa II a,
Joanna Z. klasa II b,
Milena K. klasa III a,
Pola Ż. klasa II b,
Oliwia Sz. klasa II b,
Zofia C. klasa II b,
Dominika D. klasa II b,
Maja Sz. klasa II b,
Dominika Ch. klasa II b,
Aleksandra T. klasa III b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy

Podczas naszej uroczystości z łezką w oku pożegnaliśmy jednego z opiekunów Małego Samorządu Uczniowskiego - Panią Dorotę Kopeć, która przez wiele lat z olbrzymim zaangażowaniem i wielkim sercem pełniła tę rolę
W roli opiekuna Panią Dorotę zastąpi Pani Anna Tasarz, która wspólnie z Panią Bożeną Książek i Panią Aleksandrą Paluszkiewicz będą wspierały naszych młodych samorządowców w ich działaniach