Godzina dostępności

Godzina dostępności nauczycieli dla rodziców i uczniów w roku szkolnym 2022/2023
Dorota Adam - poniedziałek 15.30-16.30 sala 25
Dorota Bengier-Babiarz - wtorek 15.30-16.30 sala 32
Anna Białas - czwartek 15.30-16.30 sala 22
Marta Cembor - wtorek 15.30-16.30 sala 29
Agnieszka Cichoń - poniedziałek 15.30-16.30 sala 31
Ewa Ćwikiel - poniedziałek 18.00-19.00 sala 21
Anna Derej - piątek co dwa tygodnie od 30.09.22 17.00-18.00 sala15
Małgorzata Duran- wtorek 16.00-17.00 sala 16
Joanna Filip - wtorek 15.30-16.30 sala 10
Marcin Gadecki - czwartek 15.30-16.30 sala 7
Klaudia Gorla - środa 15.30-16.30 sala 24
Angelina Górniak - wtorek 15.30-16.30 sala 17
Anna Grzegorczyk- czwartek 15.30-16.30 sala 21
Agnieszka Kalińska-Wielek- czwartek 15.30-16.30 sala 16
Dariusz Kapuściński - środa 15.30-16.30 sala 26
Barbara Kluk - wtorek 15.30-16.30 sala 28
Dorota Kopeć - wtorek 16.00-17.00 sala 16
Ewelina Kowal - pierwszy i trzeci wtorek miesiąca 18.15- 19.15
Monika Koziara - wtorek 16.05-17.05 sala 14
Bożena Książek - poniedziałek 15.30-16.30 sala 18
Beata Lewosz - poniedziałek 15.30-16.30 biblioteka
Katarzyna Mogielska - wtorek co dwa tygodnie 16.00-17.00 świetlica
Magdalena Niedbała - czwartek 16.10-17.10 sala 24
Dominika Nowak - wtorek 15.30-16.30 sala 14
Edyta Czech - środa 15.30-16.30 sala 30
Karolina Materna - wtorek co dwa tygodnie 15.30-16.30 biblioteka
Agnieszka Oleksiak - poniedziałek co dwa tygodnie 16.00-17.00 świetlica
Iwona Olszewska - wtorek 15.30-16.30 sala 13a
Renata Paluch - czwartek 15.30-16.30 sala 12
Jakub Pawlik - wtorek 15.30-16.30 sala 7
Klaudia Pikulska - wtorek 15.30-16.30 sala 18
Aneta Poczęty - pierwszy piątek miesiąca 15.00-16.00
Agnieszka Pytel - czwartek 15.30-16.30 sala 29
Joanna Skonieczna - poniedziałek 15.30-16.30 sala 15
Maja Strzelczyk-Derwisz - wtorek 15.30-16.30 sala 21
Beata Szymczyk - poniedziałek 15.30-16.30 sala 30
Ariadna Utnik - wtorek co dwa tygodnie 15.30-16.30 świetlica
Magdalena Wester - czwartek 15.30-16.30 sala 32
Małgorzata Wikarek - poniedziałek 15.30-16.30 sala 15
Anna Wieteska - czwartek 15.30-16.30 sala 31
Agnieszka Wojas-Baradziej - wtorek 15.30-16.30 sala 29
Grażyna Zachariasz - poniedziałek co dwa tygodnie 15.30-16.30 sala 29
Seweryn Ziętal - czwartek 15.30-16.30 sala 15
Dominika Ziółkowska - środa 15.30-16.30 sala 13a
Wioletta Włodarczyk - czwartek co dwa tygodnie 15.30-16.30

do góry