Strona główna/Aktualności/II Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Projekt (..)

II Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Projekt okładki do lektury szkolnej" został rozstrzygnięty !!!

4 Maja 2022

II Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny

Miło nam poinformować, że zorganizowany przez naszą szkołę II Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Projekt okładki do lektury szkolnej" został rozstrzygnięty !!!
W konkursie udział wzięło ponad pięćdziesiąt szkół z całej Polski.
Kochani, bardzo dziękujemy za nadesłane ponad sto pięćdziesiąt cudownych prac !!!
Jury konkursu podobnie jak w ubiegłym roku miało nie lada problem, ale po kilkudniowych i bardzo burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców !!!

Klasy I - rysunek
I miejsce: Sebastian Szabłowski z Zespołu Szkół w Szumowie,
II miejsce: Antonina Elwardt ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie,
III miejsce: Julia Górecka ze Szkoły Podstawowej nr 91 im. Orląt Lwowskich we Wrocławiu,
wyróżnienie: Dawid Głowienka ze Szkoły Podstawowej w Przodkowie.

Klasy II - malarstwo
I miejsce: Paulina Gajewska ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku-Zdroju,
II miejsce: Hanna Sochacka ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. 1000-lecia Państwa Polskiego w Czeladzi,
III miejsce: Julia Mikuć ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku-Zdroju,
wyróżnienie: Emilia Nawara ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Jana Kochanowskiego w Rabce-Zdroju.

Klasy III - kolaż:
I miejsce: Arkadiusz Janiak z Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy,
II miejsce: Julia Kumiszczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej,
III miejsce: Katarzyna Chomontowska z Zespołu Szkół w Szumowie,
wyróżnienie: Daniel Zapora ze Szkoły Podstawowej nr 64 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy.

Laureatom serdecznie gratulujemy!!! Dyplomy oraz upominki niebawem do Was dotrą :)

O szczegółach poinformujemy wkrótce :)

Organizatorzy konkursu:
Bożena Książek i Aleksandra Paluszkiewicz

Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Filią nr II Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Nogajowej w Czeladzi zostanie zorganizowana wystawa prac konkursowych za co serdecznie dziękujemy Pani Kierownik oraz jej Zespołowi :)
O szczegółach poinformujemy wkrótce :)