Strona główna/Aktualności/Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany świat (..)

10 Marca 2023

Uczniowie klas I-III naszej szkoły biorą udział III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zaczarowany świat baśni Hansa Christiana Andersena” organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. H.Ch. Andersena w Radomiu. Ideą konkursu jest popularyzacja i upamiętnienie twórczości baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, zachęcenie dzieci do czytania. W etapie szkolnym wzięło udział 20 uczniów. Do kolejnego etapu zgodnie z regulaminem zakwalifikowano prace 5 uczniów: Ingi Stolińskiej IIIB, Mateusza Urantówki IIIA, 3. Zuzanny Głodzik IIB, Filipa Winiarskiego IIIA 5. Piotra Bułki IIB.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów! Małgorzata Wikarek