Strona główna/Aktualności/Dzień Otwarty 2023

Dzień Otwarty 2023

15 Marca 2023

Dzień Otwarty 2023

W tym roku Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się stacjonarnie, z czego bardzo się cieszymy.
07.03.2023 o godzinie 17:00 zaczęli się zjawiać nasi pierwsi goście. Każde dziecko otrzymało mapkę, a następnie wraz z opiekunami udało się na zwiedzanie naszej szkoły.
Rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele. Były zabawy językowe, minikonkursy, zabawy taneczne, i wiele innych. Na każdego ich uczestnika czekał słodki poczęstunek. Jak widać na dołączonych zdjęciach, dzieci dobrze się bawiły. Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami różnych przedmiotów, odwiedzić świetlicę, bibliotekę oraz salę doświadczania świata.
Mamy nadzieję, że wywarliśmy na naszych odwiedzających pozytywne wrażenie. Bardzo się cieszymy, że w tym roku mogliśmy spotkać się z dziećmi i ich rodzicami bezpośrednio. Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka.
Wszystkim osobom, dzięki którym dzień otwarty mógł się odbyć, składamy serdeczne podziękowania.