Strona główna/Aktualności/POWIATOWy KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY DLA UCZNIÓW KLAS (..)

POWIATOWy KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY DLA UCZNIÓW KLAS I-III 'ST. PATRICK'S DAY - SŁOWNICZEK OBRAZKOWY'.

17 Marca 2023
Nasza szkoła była organizatorem  POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO - JĘZYKOWEGO DLA UCZNIÓW KLAS I-III 'ST. PATRICK'S DAY - SŁOWNICZEK OBRAZKOWY'.

Celem konkursu było:
- rozbudzanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim,
- motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy,
- podniesienie poziomu umiejętności językowych,
- poszerzanie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie. Wasze słowniczki okazały się bardzo pomysłowe.

Przedstawiamy zwycięzców:
I miejsce Lena Słoniecka , kl. IIa ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. S. Łakomik w Czeladzi
II miejsce Aleksander Cembrzyński, kl. I ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Przeczycach
III miejsce Grzegorz Tatarek, kl. IIb ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. J. Korczaka w Czeladzi

Serdecznie gratulujemy!!!
Anna Białas