Strona główna/Aktualności/Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

15 Listopada 2023

KOCHANI Rodzice i Uczniowie
Jak co roku w listopadzie obchodzić będziemy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. W związku z tym, idąc w ślad akcji z ubiegłego roku nasza świetlica tym razem zaadoptowała 2 listy do Św. Mikołaja od mieszkańców Domu Pomocy Społecznej ,,Senior” w Czeladzi.
Seniorzy marzą, aby otrzymać kilka upominków wymienionych w listach. Znając doskonale Wasze życzliwe i przepełnione dobrem serca jesteśmy przekonane, że z wielkim zaangażowaniem wesprzecie tą wspaniałą inicjatywę.
Jeżeli ktoś może dostarczyć konkretną rzecz z listy życzeń, prosimy o napisanie tego w komentarzu pod zdjęciem listu na profilu facebook świetlicy.
Zbiórka wymienionych rzeczy odbywać się będzie w świetlicy szkolnej od dnia dzisiejszego do 28.11.2023r. Następnie prezenty zostaną przez nas zapakowane i dostarczone do organizatora, którym jest pani Jolanta Ptaś. W dniu 5 grudnia zostaną dostarczone do mieszkańców DPS-u.
Oczywiście możecie przynosić również krzyżówki, kosmetyki, słodycze, kawy i herbatki, które także dołączymy do paczek.
Spełnijmy marzenia Seniorów i zostańmy ich Św. Mikołajem!!
Pozdrawiamy serdecznie
Nauczyciele świetlicy