Strona główna/Aktualności/Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczo-Plastyczny (..)

Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczo-Plastyczny "Ilustracja do ulubionej legendy polskiej"

29 Kwietnia 2024

Miło nam poinformować, że zorganizowany przez naszą szkołę IV Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo-Plastyczny "Ilustracja do ulubionej legendy polskiej" został rozstrzygnięty!!!
W konkursie udział wzięło kilkadziesiąt szkół z całej Polski :) Kochani, bardzo dziękujemy za nadesłane prawie 200 cudownych prac !!! Jury konkursu podobnie jak w latach ubiegłych miało nie lada problem, ale po kilkudniowych i bardzo burzliwych obradach udało się wyłonić zwycięzców!!!
Klasy I - rysunek
I miejsce: Marcel Jaskulecki ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Oleszycach
II miejsce: Julia Lis z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Woli Ocieckiej
III miejsce: Cezary Flis ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczebrzeszynie
WYRÓŻNIENIE:
Franciszek Grabowski ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim

Klasy II - malarstwo
I miejsce: Pola Wójcicka ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzionkowie
II miejsce: Wiktor Cuper ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi
III miejsce: Paulina Rzeszut z Gminnego Ośrodka Kultury w Borowej
Zofia Karolewska ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu

Klasy III - kolaż:
I miejsce: Marta Wójcik ze Szkoły Podstawowej nr 36 w Bielsku Białej
II miejsce: Lena Słoniecka ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisławy Łakomik w Czeladzi
III miejsce: Seweryn Janiak ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie
Liliana Derdziak ze Szkoły Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Tulcach

Laureatom serdecznie gratulujemy !!! Dyplomy oraz upominki niebawem do Was dotrą :)
Z olbrzymią przyjemnością informujemy, że dzięki współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Nogajowej w Czeladzi zostanie zorganizowana w maju wystawa prac konkursowych!
O szczegółach poinformujemy wkrótce :)