Strona główna/Aktualności/Złoto dla Trójki

Złoto dla Trójki

15 Maja 2023

12 maja nasza szkoła wzięła udział w II Gminnym Interdyscyplinarnym Konkursie Drużynowym "OMNIBUS" dla klas 1-3 zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Czeladzi.
Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna, której skład został wyłoniony w eliminacjach szkolnych: Oliwia Grabowska z klasy 1a, Zosia Wolska z klasy 2b oraz Karol Hulbój z klasy 3b.
Nasi złoci medaliści wykazali się niesamowitą wiedzą ogólną, znajomością języka angielskiego, logicznym myśleniem, umiejętnościami związanymi ze sztuką origami oraz sprawnością fizyczną. Emocji było co niemiara, a zdobyte 1 miejsce dało naszym Omnibusom i nam wszystkim wieeeeeeeeele radości :)
Oliwia, Zosia, Karol byliście wspaniali! Wygrana w wielkim stylu :) Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Bardzo dziękujemy Szkole Podstawowej nr 4 za możliwość uczestniczenia w tym ciekawym wydarzeniu :)

Do zobaczenia za rok :)

Złoto dla Trójki