Strona główna/Aktualności/ II etap Integracyjnego Konkursu Recytatorskiego

II etap Integracyjnego Konkursu Recytatorskiego

15 Maja 2023

II etap Integracyjnego Konkursu Recytatorskiego

W piątek 12 maja odbył się w naszej szkole II etap Integracyjnego Konkursu Recytatorskiego, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Będzinie i Szkoły Podstawowej nr 38 w Sosnowcu. Konkurs rozpoczęło wspaniałe przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, podczas którego uczestnicy się zrelaksowali i odprężyli. Następnie odbył się Konkurs Recytatorski, w którym wzięło udział 8 uczniów. Wszystkie dzieci zaprezentowały się znakomicie. Komisja konkursowa po burzliwych naradach postanowiła przyznać następujące miejsca:

1.  miejsce- Filip G. z SP 38 w Sosnowcu
  2.  miejsce- Hanna H. z SP 13 w Będzinie oraz Zuzanny C. z SP 13 w Będzinie
  3.  miejsce- Mateusz U. z SP 3 W Czeladzi oraz Krzysztof Z. z SP 13 w Będzinie

Wyróżnienia dla: Marcela B. z SP 13 w Będzinie, Grzegorza H. i Borysa Z. z SP 3 w Czeladzi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, puchary i medale, oraz słodkie poczęstunki.
Ostatnim etapem naszej zabawy było spotkanie z „Lokomotywą” Jana Brzechwy. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć prawdziwą lokomotywę i wypełnione wagony, następnie grali na instrumentach, widzieli buchającą parę z lokomotywy, a na koniec rysowali co jeszcze można przewieźć w wagonach. Bardzo dziękujemy naszym aktorom, uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom za wspaniałe przygotowanie.
Do zobaczenia za rok.