Strona główna/Aktualności/VIII Wojewódzki Konkurs Czytelniczy pt.” W świecie (..)

11 Maja 2023

VIII Wojewódzki Konkurs Czytelniczy pt.” W świecie książek Agnieszki Stelmaszyk” - tegoroczna edycja już za nami.
9 maja 2023 r. odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego pt. „W świecie książek Agnieszki Stelmaszyk”. Zmagania zostały przeprowadzone w siedzibie organizatora. Wzięli w nich udział dzieci klas II i III. Mamy zwycięzców z naszej szkoły: Zosia Ptak z klasy II A zajęła III miejsce, Sebastian Zajk z klasy II B został wyróżniony. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody, które zostały wręczone podczas finału konkursu. Oprawę artystyczną konkursu zapewnili wokaliści zespołu „Katosie”.
Serdecznie gratulujemy!!! Beata Lewosz - nauczyciel bibliotekarz

konkurs