Zajęcia kreatywne z plastyki

25 listopada 2020

Mamy nowe sukcesy plastyczne ,, Koła małego artysty"

Sara Monica uczennica klasy VIII b otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,, Przyroda w kolorach" organizowanym przez MDK w Krakowie .

Gratululacje

Dorota Bengier-Babiarz

Przyroda w kolorach

19 listopada 2020

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Szlakiem Orlich Gniazd".
Uczestnicy ,,Koła małego artysty" brali udział w konkursie organizowanym przez MDK w Częstochowie ,, Szlakiem Orlich Gniazd" właśnie otrzymaliśmy wyniki. Uczennice Antonina Zymiera i Magdalena Czerkies otrzymały wyróżnienia.
Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 3 w godzinach od 8 do 15.
Gratuluję
Dorota Bengier-Babiarz

Szlakiem Orlich Gniazd

Uczestnicy ,,Koła małego artysty" brali udział w konkursie organizowanym przez MDK w Częstochowie ,, Szlakiem Orlich Gniazd". Uczennice Antonina Zymiera i Magdalena Czerkies otrzymały wyróżnienia.

Szkoła ,, Małego artysty"
Klasa 5a ma możliwość uczestniczenia w zajęciach kreatywnych z plastyki. Uczniowie biorący udział w Szkole "Małego artysty" będą mogli doświadczyć ciekawych działań plastycznych, które często określane są jako ,,nietypowe", ,,odrębne", ,,eksperymentalne". Pracując tymi metodami można osiągnąć wspaniałe efekty. Oto nasze pierwsze prace malarskie.
Dorota Bengier- Babiarz