Strona główna/Nasza szkoła/Zajęcia rozwijające kreatywność

Zajęcia rozwijające kreatywność

23 września 2021

Zajęcia rozwijające kreatywność - pożegnanie lata

Pożegnanie lata
Uczniowie klasy IIa na pożegnanie lata na zajęciach rozwijających kreatywność z wielkim zaangażowaniem wykonali przepiękne kolorowe motyle w technice pasteli olejnych i suchych. Zapraszamy do wirtualnej galerii prac.
Prowadzący: Dorota Bengier-Babiarz

25 listopada 2020

Mamy nowe sukcesy plastyczne ,, Koła małego artysty"

Sara Monica uczennica klasy VIII b otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym ,, Przyroda w kolorach" organizowanym przez MDK w Krakowie .

Gratululacje

Dorota Bengier-Babiarz

Przyroda w kolorach

 

19 listopada 2020

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Szlakiem Orlich Gniazd".
Uczestnicy ,,Koła małego artysty" brali udział w konkursie organizowanym przez MDK w Częstochowie ,, Szlakiem Orlich Gniazd" właśnie otrzymaliśmy wyniki. Uczennice Antonina Zymiera i Magdalena Czerkies otrzymały wyróżnienia.
Po odbiór dyplomów i nagród zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 3 w godzinach od 8 do 15.
Gratuluję
Dorota Bengier-Babiarz

Szlakiem Orlich Gniazd

Uczestnicy ,,Koła małego artysty" brali udział w konkursie organizowanym przez MDK w Częstochowie ,, Szlakiem Orlich Gniazd". Uczennice Antonina Zymiera i Magdalena Czerkies otrzymały wyróżnienia.

Szkoła ,, Małego artysty"
Klasa 5a ma możliwość uczestniczenia w zajęciach kreatywnych z plastyki. Uczniowie biorący udział w Szkole "Małego artysty" będą mogli doświadczyć ciekawych działań plastycznych, które często określane są jako ,,nietypowe", ,,odrębne", ,,eksperymentalne". Pracując tymi metodami można osiągnąć wspaniałe efekty. Oto nasze pierwsze prace malarskie.
Dorota Bengier- Babiarz

do góry