Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023

Zastępca przewodniczącego szkoły: Paweł Karaś z klasy VIII b

Sekretarz: Aleksandra Chojnacka z klasy VIII c

Wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego

W czwartek 15.09.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka odbyły się demokratyczne wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego. Podczas wyborów ośmiu kandydatów z klas VI-VIII miało możliwość spotkać się ze swoimi wyborcami w sali gimnastycznej, gdzie na żywo próbowali przekonać swoich kolegów i koleżanki, aby zagłosowali właśnie na nich. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Komisja skrutacyjna w składzie p. Dorota Bengier-Babiarz i p. Magdalena Wester przeliczyła głosy. Oddano 138 ważnych głosów.
Przewodniczącą szkoły została Wiktoria Kidawa z klasy VIII c (otrzymała 70 głosów).
Z-ca przewodniczącej Paweł Karaś z klasy VIII b (otrzymał 21 głosów ).
Sekretarz Aleksandra Chojnacka z klasy VIII c (otrzymała 19 głosów).
Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
Dorota Bengier-Babiarz
Magdalena Wester

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022

Przewodnicząca szkoły: Maria Borowiec z klasy VIII a

Zastępca przewodniczącego szkoły: Nikola Stanko z klasy VIII a

Sekretarz: Paweł Karaś z klasy VII b

Wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego 2021/2022

We wtorek 21.09.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka odbyły się demokratyczne wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego.

Klasy VI, VII oraz VIII wytypowały swoich kandydatów na przewodniczącego społeczności uczniowskiej. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której ośmiu kandydatów prezentowało swoje programy wyborcze, z którymi można było się zapoznać w holu szkoły.

Podczas wyborów kandydaci do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego mieli możliwość spotkać się ze swoimi wyborcami w sali gimnastycznej, gdzie na żywo próbowali przekonać swoich kolegów i koleżanki, aby zagłosowali właśnie na nich wygłaszając krótkie prezentacje swoich programów wyborczych. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na swojego kandydata.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021

Emilia Borowiec klasa III

Wybory do dużego samorządu uczniowskiego 2020/2021

Wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W czwartek 17.09.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka odbyły się demokratyczne wybory do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego.

Podczas wyborów kandydaci do Rady Dużego Samorządu Uczniowskiego mieli możliwość spotkać się ze swoimi wyborcami w Sali gimnastycznej gdzie na żywo próbowali przekonać swoich kolegów i koleżanki, aby zagłosowali właśnie na nich wygłaszając krótkie prezentacje swoich programów wyborczych. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Każdy uczeń mógł oddać jeden głos na swojego kandydata.