Klasa w terenie

"Klasa w terenie" - Ogólnopolski Projekt Edukacyjny
Imię i nazwisko lidera projektu: Anna Tasarz, Justyna Szczepek
Uczestnicy projektu: uczniowie klasy Ia i Ib
Czas trwania projektu: cały rok szkolny

12 kwietnia 2024

KLASA W TERENIE - zakończenie realizacji Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego przez klasy pierwsze

Od września 2023 roku do marca 2024 roku klasa Ia i Ib wytrwale realizowały zadania Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego pt. "Klasa W Terenie".
Głównym celem projektu było promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu, zachęcenie nauczycieli i uczniów do „opuszczenia” swoich sal lekcyjnych i spędzenia czasu poza budynkiem szkoły. Wszystko po to, aby wprowadzić edukację terenową - prawdopodobnie najbardziej uszczęśliwiającą formę edukacji na świecie, angażującą różne zmysły.
Udział w projekcie przekonał nas, iż przebywanie na dworze zaspokaja potrzebę kontaktu z naturą i daje szansę na wielozmysłowe poznanie świata.
Otrzymane dyplomy i certyfikaty to nasz wspólny wysiłek i praca :)