Klasa 7a integracyjna

24 luty 2023

Mikroskopowanie - ciekawa lekcja biologii w VI a. Uczniowie podczas zajęć poznają budowę mikroskopu, zasady mikroskopowania, oraz tajniki budowy komórek i tkanek roślinnych oraz zwierzęcych. Wykonują również rysunki mikroskopowe.

16 czerwca 2021

klasa IVa w Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.

W środę 16 czerwca klasa IV a zwiedzała Galerię Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.  Pani przewodnik w bardzo przystępny sposób opowiedziała nam o historii Czeladzi oraz budynku elektrowni. Mieliśmy również przyjemność oglądać dwie wystawy: „CZTERY DEKADY +” retrospektywną WYSTAWĘ MALARSTWA JACKA SZALEŃCA podsumowującą czterdziestoletni okres pracy twórczej: „CZTERY DEKADY” oraz wystawę malarstwa Justyny Koziczak: „Sen i dziewczyna”.

17 marca 2021

Kolaż z trójwymiarowych materiałów 4a

Podczas zajęć rewalidacyjnych, a następnie dodatkowych zajęć w integracyjnej klasie IV a uczniowie zbudowali artystyczną ścianę z materiałów pochodzących z recyklingu (kartony jajeczne, rolki toaletowe, rolki ręczników papierowych, patyczki oraz korki), a następnie pomalowali mieszanymi przez siebie kolorami. Było to niesamowite zaproszenie do współpracy twórczej, które w pełni zaangażowało dzieci do wspólnej zabawy.