Strona główna/Projekty 2023/2024/Szkoła Ucząca z Minecraft

Szkoła Ucząca z Minecraft

Projekt skierowany jest do uczniów i nauczycieli klas IV - VIII. W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie będą mieli zapewniony bezpłatny dostęp do Minecraft Education.

Licencje zostały udostępnione z okazji Ogólnopolskiego Dnia Kompetencji Cyfrowych w Szkołach przez MEiN. Szczegółowe informacje u nauczyciela informatyki. 

Minecraft Education to edukacyjna wersja znanej i uwielbianej na całym świecie gry wideo. Dzięki współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Microsoftu w ramach programu Laboratoria Przyszłości jest teraz dostępna dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych (od klasy IV) oraz ponadpodstawowych na Zintegrowanej Platformie EdukacyjnejBuduj z Minecraft Education, czyli Szkoła Ucząca z Minecraft Education, to inicjatywa, dzięki której uzyskują oni bezpłatny dostęp do gotowych lekcji.Minecraft Education to edukacyjna wersja znanej i uwielbianej na całym świecie gry wideo. Dzięki współpracy Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Microsoftu w ramach programu Laboratoria Przyszłości jest teraz dostępna dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych (od klasy IV) oraz ponadpodstawowych na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej. Buduj z Minecraft Education, czyli Szkoła Ucząca z Minecraft Education, to inicjatywa, dzięki której uzyskują oni bezpłatny dostęp do gotowych lekcji. (edukacja.gov.pl)minecraft education

do góry